vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

O FIRMIE

        O firmie „VOL-MAL” S.C.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „VOL-MAL” S.C. funkcjonuje na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej od 06 stycznia 1992 roku uzyskanego w województwie lubuskim, a dokładniej w Międzyrzeczu Wlkp. Od 1993 roku działamy w sektorze medycyny naturalnej, kiedy to z naszego ramienia powstał Ośrodek Medycyny Naturalnej „BIOMED”. W 1995 roku powstał Oddział w Częstochowie mieszczący się przy ulicy Okólnej 81a. W 1998 roku Częstochowa stała się naszą główną siedzibą i do dnia dzisiejszego, pod nazwą: Centrum Medycyny Naturalnej „VOL – MAL” SC, prowadzimy działalność przy ulicy Piotrkowskiej 29. Od 1996 roku współpracujemy z ESSIAC® CANADA INTERNATIONAL – producentem ziołowej herbaty produkowanej według recepturę Rene M. Caisse.   Nazwa ESSIAC® jest zastrzeżona dla produktu, również w Polsce.   Dzięki pomocy producenta, firma „VOL-MAL” s.c., zarejestrowała ESSIAC® na terenie Polski i prowadzi dystrybucję produktu jako Generalny Przedstawiciel ESSIAC® CANADA INTERNATIONAL Inc.. 29.04.1998 roku ESSIAC® mieszanka ziołowa, jako środek farmaceutyczny – został wpisany do Rejestru Środków Farmaceutycznych i Materiałów Medycznych, otrzymał Świadectwo Rejestracji MZiOS Nr 7658. Jako lek został dopuszczony do obrotu na terenie Polski i wydawany z apteki bez recepty lekarskiej. Po wejściem Polski do Unii Europejskiej ESSIAC® mieszanka ziołowa uzyskał pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie w kwietniu 2004 roku, a także Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu również w kwietniu 2004 roku. Na podstawie powyższych pozytywnych opinii ESSIAC® herbatka ziołowa – został zgłoszony do GIS – nr zgłoszenia GIS-BŻ-Ż-4230-34/AC/PW/07 jako suplement diety ESSIAC® herbatka ziołowa .

   Centrum Medycyny Naturalnej – Oferta

Nasze Centrum Medycyny Naturalnej oferuje terapie zdrowotne (z wyjątkiem tych, na które wyłączność mają zakłady opieki zdrowotnej) przy użyciu biorezonansu:
  • metodą BRT z wykorzystaniem niemieckich aparatów BICOM. Produkcja aparatów nadzorowana była przez naukowców pod przewodnictwem profesora H.Brügemanna z Monachium. Opisana procedura gwarantuje kompletne bezpieczeństwo, a ponadto zapewnia nadzwyczaj dobre rezultaty terapeutyczne osobom korzystającym z terapii, mającym różnego rodzaju schorzenia. Przeciwwskazaniem do przeprowadzanych terapii jest: rozrusznik serca, ciąża
  • metodą Voll’a z wykorzystaniem aparatu DIACOM-NLS (ocena funkcji narządów, problemów zdrowotnych klienta i terapie nieliniowe poprawiające stan energetyczny całego organizmu, ułatwiające procesy regeneracji).

Dowiedz się więcej

Każdy klient może liczyć na indywidualny program terapeutyczny.

Skupiamy się przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów.

Mamy wiedzę i doświadczenie z dziedziny medycyny naturalnej co wykorzystujemy, aby poziom naszych usług był jak najwyższy.

P.P.H.U. „VOL-MAL” S.C. jest jedynym i wyłącznym dystrybutorem herbatki ziołowej ESSIAC® w Polsce. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną (także wysyłkową).

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up