vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Zdrowy układ pokarmowy

Badania przeprowadzone w USA w 2009 r. wykazały, że dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego były najczęstszą przyczyną wizyty u lekarza. Najczęściej wykrywaną chorobą był refluks, a przyczyną zgonu rak jelita grubego.

Układ pokarmowy

uklad pokarmowy 1Nasz układ pokarmowy pełni bardzo ważne funkcje w organizmie. Nie tylko trawi pokarmy, ale odpowiada za przyswajanie składników niezbędnych do funkcjonowania. Układ pokarmowy składa się z przewodu pokarmowego i 2 gruczołów.

Każdy element pełni ważne funkcje i należy się o niego odpowiednio troszczyć. Nie oznacza to, że musisz brać jakieś specjalne leki, wystarczy, że będziesz się zdrowo odżywiał i reagował na wszelkie nietypowe objawy. To one sygnalizują, że któryś narząd przestał prawidłowo funkcjonować.

Jeśli często męczą Cię zgagi to znaczy, że żołądek wydziela za dużo kwasu solnego lub nie do końca się zamyka i dochodzi do cofania treści pokarmowej (tzw. refluks).

Najważniejsza jest jednak zdrowa wątroba. To ona odpowiada za przekształcanie węglowodanów w glukozę i tłuszcze, magazynuje witaminy i żelazo, filtruje krew magazynując zawarte w niej toksyny np. alkohol. Wątroba ma zdolności regenerujące, ale nadmierne spożywanie BÓL BRZUCHAalkoholu może doprowadzić do jej trwałego uszkodzenia. Zdrowa wątroba waży od 1,5 do 1,7 kg.

Trzustka to drugi gruczoł, który ma decydujące znaczenie dla naszego zdrowia. Znacznie mniejsza od wątroby produkuje enzymy trawienne i insulinę. Zdrowa trzustka gwarantuje, że nie zachorujesz na cukrzycę.

Długość jelit wynosi 7,5 m. Cienkie ma aż 6 m, a grube tylko 1,5. Zdrowe jelita trawią pokarm do końca i składniki odżywcze przekazują do krwi. To co zbędne wydalają.

Zdrowy układ pokarmowy jest gwarancją, że wszystkie niezbędne składniki zostaną dostarczone do krwi i komórek.

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up