vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Alergia – odczulanie

We wcześniejszym artykule pisałam o testach alergicznych.( tutaj link do poprzedniego artykułu) Tak więc jeśli masz alergię, a sprawa testów alergicznych już jest za Tobą, pora pomyśleć o ODCZULANIU.

Chciałabym Ci dzisiaj przedstawić terapię odczulania aparatem BICOM, która jest znakomitą metodą usuwania reakcji alergicznej.
BICOMNa czym terapia odczulania tak właściwie polega? Jest to terapia odczulania na dowolny czynnik, który wywołuje reakcję alergiczną, a co jest ważne jest ona bezpieczna dla dorosłych i dla dzieci. Podczas terapii nie podaje się do organizmu odczulanej substancji. Zabieg polega na odwróceniu drgań odczulanego alergenu. Trwa kilkanaście minut. W przypadku tak zwanych alergenów centralnych potrzeba przeprowadzenia trzykrotnego zabiegu odczulania.

Podczas odczulania, które jednorazowo trwa ok. 20 minut i odbywa się metodą komputerową, dochodzi do trwałej eliminacji niewłaściwych fal energetycznych odpowiedzialnych za wywołanie reakcji alergicznej. Nie są stosowane żadne leki, metoda ta nie powoduje skutków ubocznych i jest zupełnie bezpieczna. Jedynym przeciwwskazaniem poddaniu się zabiegom jest ciąża i rozrusznik serca.

Po zakończonym odczuleniu konkretnych alergenów można prowadzić normalny tryb życia, nie ograniczając kontaktu, czy też spożywania produktów, które wcześniej uczulały.

Warto zaznaczyć, że czas karencji alergenu przy odczulaniu alergenów centralnych, (czyli całkowite zerwanie z nim kontaktu – tego fluidalnego też ) ogranicza się maksymalnie do 7 tygodni. W grupie alergenów centralnych są: mleko krowie, żółtko i białko jaja kurzego, pszenica, roztocza kurzu domowego, pierze gęsie, sierść kota Candida- grzyb pleśniowy, a przy pozostałych alergenach okres karencji wynosi około dwóch tygodni . / szyk przestawiony/

kichniecieDodatkowo osoby, które obserwują u siebie czy u swoich bliskich dolegliwości ze strony skóry lub różnych układów (np. częste stany zapalne dróg oddechowych, biegunki, zaparcia, nudności, kwaśne odbijania, pobudzenie nerwowe) mogą profilaktycznie wykonać test alergiczny. Wynik często bywa zaskakujący, gdyż nawet nie przypuszczamy, że przyczyną naszych problemów zdrowotnych może być alergia.
Odczulanie jest praktycznie dla każdego i w każdym wieku (rodzice z niemowlętami, z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzież,  dorośli w średnim i podeszłym wieku) z bardzo zróżnicowanymi objawami oraz z dużym bagażem doświadczeń, co do dotychczasowego leczenia, które opierało się jedynie na łagodzeniu objawów alergii.

Niestety wiele osób często lekceważy pierwsze objawy alergii. A tymczasem  organizm znacznie wcześniej wysyła sygnały ostrzegawcze. Najpierw są  to wysypki skórne u dzieci, będące objawami uczulenia na pokarmy, najczęściej na mleko. Dziecięca alergia pokarmowa z czasem ustępuje, jednak po kilku latach wrodzona skłonność alergiczna może się odezwać, tym razem przybierając postać alergii wziewno – kontaktowej, to znaczy uczulenia na  pyłki roślin będących w  trakcie kwitnienia, a znajdujące się w powietrzu, a także reakcja na zarodni grzybów pleśniowych jak i roztocza trawy . Zmagamy się wówczas z katarem siennym, łzawieniem oczu, zapaleniem spojówek.  Jeżeli nie zadbamy o siebie , w końcu może dojść do astmy oskrzelowej oraz duszności zagrażających życiu.

Warto zatem mieć wiedzę na temat odczulania, możesz w ten sposób pomóc sobie, swoim dzieciom lub bliskim. Zachęcam Cię zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i znajdziesz się w miejscu, w którym rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości, a także odpowiemy na Twoje pytania dotyczące terapii biorezonansowej i nie tylko.

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up