vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Bajka na Dobranoc … lu li la, lu li laj …

Niebieski Chłopiec i Różowa Dziewczyna

Żyli sobie Niebieski Chłopiec i Różowa Dziewczyna. Nie za górami, nie za lasami, nie za rzekami. Znacznie bliżej, tuż za horyzontem Wyobraźni.

Niebieski Chłopiec i Różowa Dziewczyna bardzo się kochali, nie mogli żyć bez siebie, ciągle szukali swojej bliskości.

BURZA Aż przyszła noc straszna i dzień straszny. Była ogromna burza, grzmiały pioruny, lśniły błyskawice, padał rzęsisty, gorący deszcz, który wszystko topił. A kiedy skończyła się burza, cały dzień panował niewyobrażalny upał.

   Różowa Dziewczyna spojrzała na Niebieskiego Chłopca i z przerażeniem zobaczyła, że jest Zielony. Spojrzał Niebieski Chłopiec na Różową Dziewczynę  i aż westchnął ze zdziwienia: była Fioletowa! Ona chciała do niego podejść i sprawdzić czy wzrok jej nie zawodzi… On chciał podejść do niej… Coś ich odepchnęło!  Zielony i Fioletowy z niesmakiem się od siebie odpychały!  Do tego oboje w ogóle byli bez sił !

   Wszędzie szukali ratunku, aby nadal móc być blisko siebie. Wróż Szkarłatny zalecił kąpiel w Magicznych Źródłach, która miała pomóc. A nie pomogła. Leśna Babka dała im Wiązkę Uzdrawiających Ziół, aby się nimi nacierali, ale nic to nie dało. Gwiezdny Mag wysłał ich w podróż do Gwiazd Srebrzystych. Miały zdjąć barwną klątwę. Ale nie zdjęły.

   O ich nieszczęściu mówili wszyscy w leżącej za horyzontem Wyobraźni krainie zwanej Barwną Nibylandią. Usłyszała też o ich nieszczęściu Czarodziejka Zdrowia z Częstochowy i udała się do domku, w którym żyli Różowa niegdyś Dziewczyna i Niebieski niegdyś Chłopiec. Czarodziejka Zdrowia miała ze sobą Tajemniczy Słoiczek, którego zawartości nikomu nie chciała zdradzić. W ich domku postawiła Tajemniczy Słoiczek z napisem ESSIAC® na kuchennym stole i powiedziała:

To jest jedyna na świecie, stuprocentowa mieszanka indiańskich ziół najwyższej jakości. Jest nietoksyczna, wolna od bakterii, grzybów pleśniowych i innych mikroorganizmów, zatwierdzona do spożycia przez Health Canada i wszystkie polskie instytucje. Produkowana jest zgodnie z normami ochrony zdrowia wg standaryzowanej receptury.

Dziewczyna spojrzała na Chłopca, a ten zapytał:

A jak to na nas wpłynie?

Sprawi, że znowu będziecie szczęśliwi. Wzmocni wasz system immunologiczny, usunie toksyny, podniesie odporność i poziom energii, złagodzi i zlikwiduje stany zapalne, doskonale oczyści krew, odtruje organizmy, doprowadzi do odwrotu procesów degeneracyjnych, dzięki czemu odzyskacie kolory! – odpowiedziała Czarodziejka Zdrowia.

– Naprawdę? – ucieszyli się Dziewczyna z Chłopcem. A po chwili, zmartwieni, dopytali: – A jak nam się to opakowanie skończy, to znowu stracimy naszą kolorową aurę?

– Nie, wtedy przyjedźcie do Częstochowy, na ul. Piotrkowską 29, gdzie mieści się Centrum Medycyny Naturalnej „Vol-Mal”, po następne opakowanie.

Kiedy Czarodziejka Zdrowia wychodziła z ich chatki, Dziewczyna już parzyła herbatkę ESSIAC®…Bajkowy domek

.  .  .

   Rano Chłopiec spojrzał na Dziewczynę i zobaczył, że znowu jest Różowa. Dziewczyna otworzyła oczy, spojrzała na Chłopca i ucieszyła się, że znowu jest Niebieski. Przytulili się do siebie…

   I żyli w swoim domku, przesiąkniętym teraz aromatem ESSIAC®-u, długo i kolorowo, pełni energii i wigoru !

 

ZAPRASZAM CIĘ  po więcej informacji na temat ESSIAC®, a  znajdziesz je na  www.vol-mal.com.pl  , www.essiac.pl

i na  YouTube     https://www.youtube.com/watch?v=v43GHh9d54M

 

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up