vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Medytacja łatwiejsza niż myślisz

Dzisiejszy świat pędzi i trudno za nim nadążyć. Ten nieustany pośpiech powoduje stres, który negatywnie wpływa na cały organizm. Czy jest na to sposób? Tak! Trzeba znaleźć chwilę by skupić się na swoim wnętrzu, by oderwać się od zgiełku, chaosu i zabiegania. Tym sposobem na odnalezienie siebie jest medytacja.

medytacja1Odpowiadając na pytanie czym jest medytacja, można najprościej określić ją jako prosty sposób na duchowe odkrycie siebie i doświadczenia w tym względzie satysfakcji. To sposób na wewnętrzną harmonię i szczęście, to odpowiedź na chaos dnia codziennego. To szukanie normalności w świecie pełnym hałasu i różnego rodzaju nie zawsze miłych doświadczeń.

Zazwyczaj ktoś pytając czym jest medytacja, ma wizje osoby, która siedzi ze skrzyżowanymi nogami i zamkniętymi oczami lub która siedzi wyprostowana na krześle, z nogami opartymi na podłodze. Jednak pewne, jest, że to nie wystarcza, taka pozycja może też być wskazaniem, ze ktoś zasnął na nudnym wykładzie czy nad książką. Może również rozmyślać nad nową znajomością czy listą zakupów, a to z medytacją ma na pewno niewiele wspólnego. Dlatego więc odpowiadając na pytanie czym jest medytacja należy przede wszystkim skupić się na wnętrzu człowieka, na tym co się tam rozgrywa, o czym myśli, gdzie są jego myśli.

Niektórzy nauczyciele odpowiadając czym jest medytacja, określają, że jest to osiągnięcie takiego stanu świadomości, gdzie umysł jest zupełnie uspokojony, nie zaprzątają go różne sprawy, nie dochodzą bodźce z zewnątrz. Czy jednak jest to możliwe? Myślenie o niczym też jest myśleniem. Medytacja więc jej próbą oczyszczenia umysłu z niepotrzebnych wspomnień, myśli, trosk. To skupienie się na duchowym aspekcie życia, które jest udziałem każdego. To powrót do natury.

Co tak naprawdę warto wiedzieć o medytacji? Czy każdy może odnaleźć własne ja?

  • medytacja2Medytacja jest bardzo prosta i jest dla każdego, kto tylko chce wniknąć we własne wnętrze i odpocząć od chaosu dnia codziennego– medytować można praktycznie wszędzie, wystarczy tylko, że regularnie około 20 minut dziennie (2×10 minut) spróbujesz wyciszyć się i dotrzeć do źródła pokoju w swoim sercu. Nie ma znaczenia kolor skóry czy płeć każdy może nauczyć się technik medytacji i stosować  je w swoim życiu.
  • Medytując nie ponosisz żadnych kosztówmedytacja jest całkowicie za darmo, przeznaczona dla każdego kto chce osiągnąć jedność ciała i ducha.
  • Medytując szybko odczujesz poprawę jakości swojego życia już po pierwszym seansie można odczuć pokój i napływającą energię. Odzyskujesz radość i chęć do życia, a problemy dnia codziennego nie wpływają negatywnie na Twoje samopoczucie. Wraz z kolejnym seansem, co raz bardziej potrafisz wyłączyć się z otaczającego pośpiechu i odkryć to co najważniejsze. Zyskujesz ład i harmonię swojego wewnętrznego ja.
  • To Ty decydujesz! Ty wiesz najlepiej kiedy, o jakiej porze dnia medytacja jest dla ciebie najbardziej korzysta Nie musisz wybierać specjalnych miejsc czy stroju. Ty wiesz najlepiej, czego potrzebuje Twój organizm.
Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up