vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Jak Zachować Szczupłą Sylwetkę w Każdym Wieku i Cieszyć się Życiem !

Większość osób uważa, że nie może schudnąć.

Chyba nie ma na świecie człowieka, który nie chciałby być szczupły, jednak większość ma trudności z osiągnięciem, a co gorsze z utrzymaniem prawidłowej masy ciała.

Najważniejsze, żeby w porę zdać sobie z tego sprawę i dokonać zmian w swoim życiu.

Problem nieprawidłowej masy ciała TKWI przede wszystkim w diecie. Odżywianie się według niezdrowych zasad. Większość idzie na łatwiznę i używa „śmieciowego jedzenia”, spożywa produkty z nadmiarem węglowodanów i cukrów (puste kalorie).NIEZDROWE JEDZENIE

Jeżeli już jedzą Bardziej Zdrowo to popełniają wiele błędów – oto niektóre z nich:

-jedzą za dużo w stosunku do potrzeb energetycznych organizmu,

-jedzenie „wrzucają” do żołądka

-jedząc spieszą się lub spieszą się jedząc

-jedzą kiedy nie mają Łaknienia czyli kiedy nie są Głodni w wyniku wcześniej wykonywanej pracyFAST FUDY 4

-jedzą gdy mają tylko Apetyt

-nie potrafią się delektować, smakować, rozkoszować zjadanym posiłkiem

-nie przeżuwają dostatecznie długo jedzonego pożywienia

-nie piją wody H2O (minimum 1,5 litra na dobę)

-nie skupiają się na samym procesie jedzenia, bo w tak zwanym międzyczasie mają „karuzelę myśli”- a to rozmyślają o problemach w pracy, a to o problemach rodzinnych – czyli „ Zajadają” Stres.

-oczywiście – prowadzą siedzący tryb życia i brakuje im minimum aktywności ruchowej, aby dać upust nadmiarowi zgromadzonej energii i frustracji.

REASUMUJĄC

Należy pamiętać, że Diety-Cud nie istnieją. NIE MA efektu NA JUŻ, NA TERAZ, NATYCHMIAST. Najczęściej stosowanie diety-cud, kończą się efektem jo-jo i zniechęceniem do podjęcia dalszych prób. ZRZUCAJĄCY ZBĘDNE KILOGRAMY nieFAST FUDY 2 wiedzą lub nie chcą wiedzieć, że Odchudzanie, przede wszystkim powinno być Zdrowe i Skuteczne.

Należy tylko zmodyfikować dotychczasowy tryb życia, skorygować sposób odżywiania i dostosować go do potrzeb własnego organizmu. Przyjąć do wiadomości, że NIE WYSTARCZY stosować przez kilka tygodni zdrowego trybu życia, ale Zdrowo należy Odżywiać się przez całe Życie.

SZYBKA, ŚMIAŁA DECYZJA – albo TERAZ zająć się tym procesem w 100%, albo NIE ma CO zawracać sobie głowy kilkudniowymi, sporadycznymi, kuracjami odchudzającymi, które tylko stanowią usprawiedliwienie samego siebie – Przecież zrobiłem wszystko co w mojej mocy…

POWINNO to być jak Kontrakt – Bez Możliwości jego Zerwania.
Dobry skutek wysiłku zależy teraz tylko od nich.

HULA-HOP 1Większość osób może schudnąć, jeżeli tylko chce. Wymaga to od nich jedynie trochę chęci i pracy nad samym sobą i swoimi złymi nawykami żywieniowymi. W redukcji wagi ciała, niezbędne są ćwiczenia fizyczne.

Jaka by to nie była aktywność ruchowa, to pomaga w odchudzaniu i WAŻNE – w utrzymaniu zdrowia. Chociaż codzienny spacer – z kijkami, z psem – przez 20-30 minut.

Najważniejsze, żeby zdać sobie sprawę z tego, że nie ma ekspresowych i cudownych diet, dzięki którym można schudnąć 10 kilo tygodniowo bez uszczerbku dla zdrowia i bez efektu jo-jo. Najlepiej więc chudnąć powoli, ale skutecznie. Wystarczy skorygować dietę i co ważne zmienić sposób zjadania posiłków.

Szybkie tracenie na wadze jest szkodliwe.

Zanim ktokolwiek weźmie się za utratę zbędnych kilogramów, najpierw powinien przyjrzeć się własnemu przekonaniu na temat jedzenia.

NIEZDROWE JEDZENIENajprościej – zadać sobie pytanie i szczerze samemu sobie na nie odpowiedzieć:

Cz ja Żyję aby Jeść?   Czy też Jem aby Żyć ?

Powyżej opisany tryb życia, okres złej diety powoduje zaburzenia w pracy całego organizmu. Sprzyja on powstawaniu niedoboru w witaminach, mikro i makroelementach, enzymach, aminokwasach, bakteriach probiotycznych. Zaburza przemianę materii, wypróżnianie, osłabia wydalanie toksyn z organizmu, a sprzyja ich gromadzeniu się w tkance tłuszczowej. Co w konsekwencji może prowadzić do powstawania tak zwanych chorób cywilizacyjnych.

O czym powinien wiedzieć i pamiętać każdy kto zamierza skutecznie walczyć i wygrać ze zbędnymi kilogramami.

Jeden – pokonać samego siebie, swoje złe przyzwyczajenia, uzależnienia,

Dwa – zdobyć odpowiednią wiedzę na temat odżywiania i oczyszczania organizmu (wystarczy przeczytać inne wpisy na naszym Blogu).

Trzy – dostarczać organizmowi potrzebnej energii, którą on skutecznie wykorzysta, bez jego osłabiania.

Wyniki przekroczą najśmielsze oczekiwania.
Będzie to Podziękowanie Organizmu za Mądrość, Siłę i Wytrwałość.

 

KIJKI 1

140050927-rodzice-i-dzieci-przy-stole-obrazek_sredni_4018159

 

 

 

 

 

 

 

#aktywność#ruchowa #cieszyć#się#zdrowiem #ćwiczenia#fizyczne #śmieciowe#jedzenie #medycyna#naturalna #zrzucić#zbędne#kilogramy #redukcja#wagi#ciała #codzienna#dieta #profilaktyka  #jak#zachować#szczupłą#sylwetkę

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up