vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Magiczny czas świąt

Już za kilka dni święta. W oknach pojawiają się świąteczne ozdoby, wieczorami widać pięknie oświetlone choinki. Atmosfera świąteczna powoli udziela się w naszych domach.

choinkaŚwięta są czasem pełnym magii, miłości oraz czułości. W tym wspaniałym okresie spotyka się cała rodzina obdarowując się prezentami. Czas w rodzinnym gronie jest miły, relaksujący i daje motywację do powrotu do codzienności. Jest to czas, który buduje dobre samopoczucie oraz dobry nastrój. Ma on znaczenie dla każdej osoby, niezależnie od wieku i płci. Cieszę się, że święta już za kilka dni. Cieszę się także z tego, iż każdy z nas wejdzie z uśmiechem w ten świąteczny klimat, który mam nadzieję poprawi śnieg (niestety w roku ubiegłym nie mogliśmy się nim zbyt długo cieszyć). Czas przedświąteczny jest także niezwykle magiczny. Wszyscy ludzie stają się dla siebie życzliwi, pomagają sobie wzajemnie, wszystko wokół wygląda pięknie. Ludzie przygotowują się na nadejście Bożego Narodzenia.

Jak przygotować się do świąt?

Przygotowania do świąt są czasochłonne, jednakże przygotowania do nich dają wiele satysfakcji. Święta to czas pieczenia, gotowania, przyrządzania wyjątkowych potraw. Sprzątanie oraz dekorowanie domu są także miłym akcentem. Cała rodzina może zgromadzić się w jednym domu, starając się do siebie zbliżyć, wybaczyć to, co byłe złe oraz lepiej siebie poznać. Także przyjaciół można zaprosić do wspólnej zabawy. Wieczorne godziny pełne kolęd oraz pysznych potraw takich, jak karp czy makówki są niezapomniane. Takie posiłki jada się raz w roku. I właśnie to w świętach jest wyjątkowe i takie niecodzienne.

Świąteczna aura nie pojawi się sama – domownicy muszą zadbać o wystrój domu, świąteczny nastrój, wspólne śpiewanie kolęd. Dom powinien pachnieć ciastem, kapustą, karpiem. Domowo wypiekane słodkości są najsmaczniejsze, a na pewno wspólne pieczenie zintegruje całą rodzinę. Poza tym wspólne przygotowania kreują niepowtarzalną atmosferę, pozwalając na poczucie wspólnoty oraz okazywanie sobie miłości. Dlatego starajmy się w tym okresie wolny czas poświęcić swojej rodzinie, rodzicom, dzieciom, dziadkom. Zwykle wszyscy w komplecie spotkamy się przy wspólnym stole raz w roku,  więc doceńmy ten magiczny okres.

Święta spędź na rozmowach z najbliższymi, spacerach, wspólnym kolędowaniu, zapraszaniu gości oraz odwiedzaniu znajomych. Nie ma nic lepszego niż radość ze spędzania świąt. Wyjazd na święta oraz spędzenie czasu na górskim stoku poprawia nastrój tak, jak nic innego na świecie. Jeśli są wśród Was fani zimowych sportów, życzę idealnych warunków na stoku! W tamtym roku zima nie rozpieszczała, ale miejmy nadzieję, że tegoroczne święta będą pełne białego puchu oraz mroźnych wieczorów.

W czasie  Bożego Narodzenia nikt nie może czuć się samotny. Te święta jak żadne inne są pełne magii, czaru oraz wielkiej radości. Możemy podarować prezenty, dbając, aby każda osoba była z nich zadowolona. Nie muszą być bogate, lecz powinny być podarowane oraz przygotowane z sercem. Radość ze wspólnego spędzania świąt może promieniować na całe życie. Świąteczny czas jest wyjątkowy i należy przeżyć go najlepiej, jak to możliwe w gronie swoich najbliższych oraz przyjaciół.

 

 

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up