vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

NATURALNE odświeżacze powietrza

Jestem pewna, że Ty również uwielbiasz przebywać w pomieszczeniach, które wypełnia piękny i świeży zapach. Tak tworzy się atmosfera naszego domowego zacisza.

Na rynku istnieje wiele odświeżaczy powietrza, które tak naprawdęodświeżacze tylko maskują brzydkie zapachy, no i obojętnie jak zapach jest piękny to jednak nadal sztuczne odświeżacze, które w swoim składzie nieraz zawierają szkodliwe dla zdrowia substancje.  Sama kupowałam często różnego rodzaju wynalazki zapachowe. Fakt faktem pachną ładnie, ale co z tego jak w domu zapach się „gubi”. Jedynie przechodząc obok można wyczuć delikatny aromat. Jest też druga strona medalu, jeśli zapach jest intensywny to utrzymuje się w domu zaledwie kilka dni, a przecież nie o to chodzi jeśli już wydaję na nie nieraz niemałe pieniądze.
Postanowiłam, sama stworzyć swoje domowe naturalne odświeżacze powietrza, pozbawionych chemii i szkodliwych ulepszaczy : )
Napiszę Wam o moich ulubionych

Cytryna i rozmaryn
Do wykonania odświeżacza potrzebujesz cytrynę, gałązki rozmarynu, olejek eteryczny ( ja używam o zapachu lasu), świeczkę na wodę, słoik lub inne szklane naczynie ( najlepiej zamykane, ponieważ odświeżacza możemy używać kilkakrotnie)
Cytrynę pokrój w plastry, gałązki włóż pomiędzy cytrynę, całość zalej wodą i skropl olejkiem eterycznym. Na koniec zapal świeczkę i ułóż ją na wodzie.

Limonka i tymianek

Do wykonania kolejnego odświeżacza potrzebujesz lionkę, gałązki tymianku, olejek eteryczny miętowy. Do tego tak jak w pierwszym przypadku, słoik lub inne szklane naczynie, świeczkę na wodę.
Limonkę pokrój w plastry, dodaj gałązki tymianku, całość zalej wodą i skropl olejkiem eterycznym. Na górę połóż zapaloną świeczkę.

Pomarańcza i imbir

Potrzebujesz pomarańczę, imbir świeży lub w proszku, ekstrakt z migdałów, świeczkę na wodę, słoik lub inne naczynie szklane.
Pomarańczę pokrój w plastry, dodaj imbir, całość zalej wodą i skropl ekstraktem z migdałów. Na kompozycję połóż zapaloną świeczkę.

Tak przygotowane NATURALNE odświeżacze powietrza, nie tylko wypełnią dom świeżością, ale także będą stanowiły oryginalną ozdobę oraz dodają uroku każdemu pomieszczeniu! Prawda, że pięknie się prezentują?

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up