vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Oczyszczanie organizmu – moda czy konieczność

Zdrowy organizm jest w stanie samodzielnie oczyścić się ze szkodliwych substancji, jednak niekorzystny wpływ środowiska, nadmiar spalin w powietrzu, zła dieta oraz stres sprawiają, że organizm nie jest w stanie sobie poradzić ze szkodliwymi substancjami. 

Dlaczego oczyszczanie organizmu jest tak ważne? Organizm zatruty zbędnymi substancjami jest podatny na infekcje, często towarzyszy temu ciągłe uczucie zmęczenia. O konieczności oczyszczania organizmu może również świadczyć wygląd cery – skóra twarzy jest poszarzała, bardzo często z ropnymi krostkami, podobnymi do trądziku. Jednak wystarczy kilka zmian w codziennej diecie, aby przyspieszyć oczyszczanie organizmu.

Przez wiele lat dietetycy podkreślali, że najskuteczniej z toksynami radzą sobie osoby, które przechodzą na kilkudniową głodówkę. Obecnie odchodzi się od tak radykalnych metod, jednak trzydniowa dieta oparta na warzywach i owocach może przynieść same korzyści. W swoim codziennym jadłospisie należy uwzględnić warzywa, a czarną kawę i herbatę zastąpić sokami czy wodą mineralną. Oczyszczanie organizmu przyspiesza także zielona herbata, algi morskie, sok z cytryny czy żurawina, które można pić jako napoje. Sposobem na oczyszczenie, po który sięgają celebrytki, jest picie na czczo szklanki wody z dodatkiem łyżki miodu oraz soku z cytryny.

Szybkie dieta 1oczyszczenie zapewnia również korzystanie z sauny. Na szczęście moda na regularne płukanie jelita, co miało przyspieszyć oczyszczanie organizmu, przeminęła.

Przeprowadzane odpowiednio wcześnie oczyszczanie organizmu to samo zdrowie, a przecież lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć. Pisał o tym już Jan Kochanowski w swojej fraszce: „Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”.

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up