vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Pramatka Ewa piłaby ESSIAC® suplement diety!

     Kiedy Ewa z Adamem baraszkowali w raju, to z pewnością nie mieli problemów z zatrutym organizmem. Wszystko było jeszcze świeżutkie, czyściutkie… No i ich wątroby też pracowały jak należy, zatem potrzeby oczyszczania organizmów nie było.

Potem wąż zrobił swoje, człowiekowi zachciało się cywilizacji – no i zaczęło się! Różne wstrętne rzeczy zaczęły – na skutek nadmiernej konsumpcji i różnych, często przecież smakowitych!, produktów – zasiedlać nasze organizmy. Wątroba zaczęła odmawiać posłuszeństwa… 

     No właśnie… Co to jest wątroba? To największy z naszych organów, waży prawie dwa kilogramy. Jest jak nowoczesny zakład chemiczny pochłaniający i neutralizujący różne trucizny w organizmie – i te, które nasz organizm wytwarza i te, które my sami mu dostarczamy.

moździerz zioła2A co robić jak wątroba się zbuntuje i zacznie słabiej pracować? Trzeba jej pomóc, trzeba ją wesprzeć.

    Jak?    Czym?

     Najlepiej jakąś rozsądną kuracją. Są kuracje 4-, 5- miesięczne, nawet 6- i 12 miesięczne. Dają pełną rewitalizację organizmu: odmłodzenie, superkondycję, urodę, zdrowie i… oszczędności. Bo oszczędzamy na braku chorób oraz innych dolegliwości i nie wydajemy na leki!

     Najważniejszym jednak efektem wszelakich prozdrowotnych kuracji jest zmiana stylu życia, którego głównym lejtmotywem powinno być „zawsze dobre zdrowie”, czyli troska o właściwe odżywianie, regularne oczyszczanie i wzmacnianie organizmu. Wtedy intensywna praca, nauka, wysiłek fizyczny przychodzą nam zawsze lekko.

essiac     Ważnym elementem zdrowego trybu życia i wspomożeniem pracy naszego organizmu są różne suplementy diety. Najlepiej stosować te, które pochodzą ze sprawdzonego źródła (np. od bezpośredniego importera oryginalny produkt). Trzeba tak wybierać, aby był to produkt o najwyższej jakości potwierdzonej międzynarodowymi certyfikatami, bioprzyswajalny, wytworzony z naturalnych w 100-proc. składników dobranych według najlepszych proporcji służących efektywnie każdemu człowiekowi. Musi też taki preparat mieć szybkie i długotrwałe działanie przez właściwe odżywianie wszystkich komórek, tkanek i układów każdego człowieka. Wiąże się to ze 100-proc. przyswajalnością.

Ile miejsc trzeba odwiedzić, żeby to wszystko znaleźć? Niespodzianka! Jedno. Jest takie jedno miejsce, gdzie ktoś, kto zdecydował się na powrót do pełnego zdrowia w zupełnie naturalny sposób, znajdzie wszystko, co jest mu do szczęścia potrzebne.

Wystarczy przyjechać do Częstochowy… Nie, nie na Jasną Górę. Na ulicę Piotrkowską 29, nieopodal dworców PKP i PKS oraz Al. Najświętszej Marii Panny. Mieści się tutaj Centrum Medycyny Naturalnej „Vol-Mal”.

A żeby dowiedzieć się więcej o tym suplemencie diety warto zajrzeć na stronę   www.vol-mal.com.pl  lub essiac.pl

 

     Zapraszam.   Warto.  

RODZINA 1

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up