vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Profilaktyka jest najskuteczniejszym,

najprzyjemniejszym i najtańszym środkiem do zachowania zdrowia… 

W granicach gatunku natura zaprojektowała jedynie długość ludzkiego życia, lecz nie wyznaczyła żadnego limitu na zdrowie.   Zdrowi, piękni i pełni energii niezależnie od wieku? 

Czy to jest możliwe ?

Na przestrzeni wieków lęk przed sta­rością i chorobami motywował ludzi do poszukiwania sposobów, by oszukać czas i zatrzymać wskazówki biologicznego zegara. Starożytni i średniowieczni al­chemicy poszukiwali receptury eliksiru młodości, destylując i macerując różne ziółka. Współcześni naukowcy pokładają nadzieję w nauce, która docieka przyczyn starzenia się organizmu i powstawania trapiących ludzi problemów zdrowotnych.

Aby przeżyć dany nam przez naturę czas w dobrym zdrowiu, pozostają nam do zastosowania sprawdzone sposoby na długie i zdrowe życie. Jednym z nich jest codzienna dbałość o zdrowie. Zdrowie jest najcenniejsze, dlatego należy je otaczać szczególną troską. Niestety, przypominamy sobie o tym dopiero wtedy, gdy samopoczucie i zdrowie ulegają gwał­townemu pogorszeniu.

Mówimy – zdrowie jest najwa­żniejsze !             

Czy aby na pewno ?

Obserwując zachowania zdrowotne ludzi można od­nieść wrażenie, że większość z ludzi pracuje tylko po to, by wszystkie zarobione przez siebie pieniądze w jesieni życia przeznaczyć na leczenie.

profilaktykaOptymalne zdrowie zawsze jest rezultatem właściwych wyborów związa­nych z szeroko pojętą profilaktyką i w dużej mierze zależy tylko od nas. Organizm jest tak zaprojektowany, aby dokonywał samo­regulacji i sam się naprawiał. Prawdą jest, że zdrowie nie zostało nam dane raz na zawsze, jest zmienne. Mówiąc językiem potocznym może się „zepsuć”, można je roztrwonić i utracić na zawsze. Prawdą jest też, że zdrowie można chronić i zwiększać jego potencjał. Można inwesto­wać w zdrowie, podobnie, jak inwestuje się w wykształcenie, zdobywa zawód, pomna­ża i chroni majątek.

Supernowoczesna medycyna pozwala nam doczekać późnej starości, ale nie pomaga w zachowaniu młodości i sprawności.Profilaktyka 1 Wobec wielu problemów zdrowotnych medycyna klasyczna nie posiada wypracowanych standardów leczenia. O swoje zdrowie musimy troszczyć się sami !!!

Program ZDROWIE to podstawowe ZASADY, które trzeba wypełniać aby je UTRZYMAĆ:

*  USUWANIE NADMIARU TOKSYN czyli DETOKSYKACJA

*  UTRZYMANIE UKŁADU POKARMOWEGO W DOSKONAŁEJ SPRAWNOŚCI 

*  ODPOCZYNEK,  RELAKS,  ZDROWY SENZDROWY SEN

*  AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Te zasady w połączeniu z prozdrowotnym stylem życia to najlepsze co możesz podarować sobie i bliskim, by cieszyć się zdrowiem przez długie lata. Każdy organizm cechuje naturalna i cudowna zdolność do samoistnego zdrowienia i wrodzona zdolność do utrzymywania się w dobrym zdrowiu. Jedyne co musisz zrobić to wydobyć tę drzemiącą w organizmie zdolność do samooczyszczania i regeneracji. Kreując własne zdrowie zwracaj zatem większą uwagę na dietę, bądź aktywny, regularnie pozbywaj się toksyn z organizmu, wysypiaj się, częściej uśmiechajpark-wiosna-04

i wspomagaj organizm suplementami diety.

To rodzaj depozytu na koncie Twojego zdrowia, dodatkowe źródło siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze, a zdrowie opierało się skutkom upływającego czasu. 

AKTYWNY WYPOCZYNEKAKTYWNY WYPOCZYNEK 2Ruch 3

PAMIĘTAJ  !!!   Profilaktyka jest najskuteczniejszym, najprzyjemniejszym i najtańszym środkiem do zachowania zdrowia…

 

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up