vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Sposoby na zmęczone oczy

Wiele godzin pracy przy komputerze, ciągle zmieniające się obrazy na ekranie telewizora, złe oświetlenie sprawiają, że zmęczone oczy są standardem. Wiele osób skarży się na ból oczu, na to że są za suche lub łzawią. Można powiedzieć, że zmęczone oczy są zmorą i problemem współczesnego człowieka. Jak temu zaradzić, jak pozbyć się problemu i jak cieszyć się zdrowiem oczu w każdej sytuacji? Co zrobić by zmęczone oczy nie były przeszkodą do tego by spędzać czas przy komputerze, nie sprawiały problemu przy czytaniu książek, czy nie były widocznym efektem nieprzespanej nocy?

Sposoby na zmęczone oczy

zmęczone oczyNatura tak naprawdę doskonale wie jak sobie poradzić ze zmęczonymi oczami. Warto poznać pięć sposobów na to by oczy zawsze zdrowo wyglądały, nawet wtedy gdy do rana będziemy się uczyć czy pisać ważny referat. Większość tych sposobów jest jeszcze doskonale znanych przez nasze babki i nawiązują do tego co najlepsze w naturze.

  • Ogórek- plasterki zielonego ogórka to najczęściej wykorzystywany sposób i regenerację zmęczonych oczu. Ogórek pokrojony w cienkie plasterki i położony na oczy redukuje opuchliznę i sprawia, że nie ma pod nimi tzw. worków. Plasterki ogórka należy przyłożyć i odczekać około 10 minut. Po tym czasie należy je zdjąć i delikatnie przetrzeć skórę, Zawarta w ogórkach woda powoduje, ze skóra zaczyna się napinać, ponadto inne substancje i witaminy zawarte w ogórku sprawiają, ze efekty można zobaczyć praktycznie natychmiast.
  • Ciepłe mleko- zmęczone oczy na pewno odczują ulgę, gdy przyłożymy na nie okłady z ciepłego mleka, W podgrzanym, ciepłym ale nie gorącym mleku należy pomoczyć wacik i położyć go na oczy, które wymagają regeneracji. Po 15 minutach z oczu zniknie zaczerwienienie, a oczy wypoczną naprawdę.
  • Zimny ziemniak- to kolejny sposób na zmęczone oczy. Zawarta w nim skrobia działa kojąco jak i łagodząco. Rewelacyjnie usuwa worki pod oczami, będące wynikiem zmęczenia i skutkiem nieprzespanych nocy.
  • Kostki lodu, to dobrze znany i sprawdzony sposób, na obrzęki, nie tylko oczu. Działają łagodząco i kojąco, likwidują zaczerwienienia oraz zdecydowanie poprawiają koloryt skóry.
  • Nie można również zapomnieć o możliwościach i skuteczności gimnastyki oczu. To sposób na zmęczone oczy w czasie pracy na komputerze. Ważne jest aby zrobić sobie przerwę, popatrzeć na zieleń za oknem. Zamykając oczy, rozluźniając mieście ruszamy gałkami, po 3 razy w każdą stronę. Efekt gwarantowany.
Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up