vol-mal.com.pl +48 502 167 202 +48 34 361 00 42

Jesteś tutaj:

>

Twoje ZDROWIE pod kontrolą

Kiedy ostatni raz byłaś/byłeś na badaniach kontrolnych? Tak po prostu, żeby upewnić się, że wszystko jest w porządku? Zdecydowana większość zareagowała pewnie grymasem niezadowolenia, na samą myśl o wizycie lekarskiej.

zdrowieChociaż pewnie lepiej byłoby odkryć ewentualne problemy zdrowotne  i w porę zacząć działać. My jednak odwlekamy ten temat jak najbardziej się da. Prawda jest taka, że nie lubimy się badać. Do lekarza idziemy w ostateczności, kiedy czujemy się już naprawdę źle. A to błąd.

Podstawowe badania kontrolne, powinniśmy wykonywać średnio raz do roku – przecież to tak niewiele! A pozwolą nie tylko skontrolować stan naszego organizmu i wykryć niedobór czy nadmiar pewnych substancji odpowiedzialnych za nasze samopoczucie, ale też wykryć chorobę, która może nie dawać jeszcze objawów, przez co można rozpocząć leczenie.

Tak naprawdę każdy o tym wie, żadna nowość, a jednak mało kto kontroluje regularnie swój stan zdrowia, nie zdając sobie sprawy z powagi tematu. Badanie krwi trwa zaledwie chwilę, a dzięki niej można wiele zyskać.

Dodatkowo pomyśl o badaniach profilaktycznych układu krążenia, chodzi o  pomiar masy ciała, pomiar tętna i ciśnienia, pomiar poziomu cholesterolu. Takie badanie też nie zajmie Ci wiele czasu, a jest niezwykle ważne. Warto poznać swoje wyniki i jak to się mówi- spać spokojnie.

Najważniejsze jest nasze podejście, myślę, że należy samemu sobie wytłumaczyć, że badania robi się po to aby upewnić się, że wszystko jest porządku, a nie po to by był to początek niekończących się wizyt lekarskich z powodu wykrycia groźnej choroby!
Pamiętaj-pozytywne myślenie przede wszystkim ; )

 

 

Menu

Importer i dystrybutor - sprzedaż hurtowa/detaliczna,
stacjonarna i wysyłkowa

Generalny Przedstawiciel ESSIAC®
From Canada International Inc. w Polsce
"VOL-MAL" s.c.
Centrum Medycyny Naturalnej
42-200 Częstochowa ul. Piotrkowska 29,
godziny pracy: pon. - pt. 9:00 - 18:00

tel

+48 34 361 00 42

kom.

+48 502 167 202

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem
przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Prawa autorskie zastrzeżone VOL-MAL © 2018. Kopiowanie zdjęć oraz innych materiałów bez zgody P.P.H.U. "VOL-MAL" S.C. surowo zabronione.

Scroll Up